Zawodniku / Zawodniczko Kadry Narodowej, Pomyśl o przyszłości już teraz!


Jesteś sportowcem i chcesz rozwijać swoją karierę sportową, ale też zdobywać wiedzę i umiejętności, które przydadzą Ci się w przyszłości? Chcesz łączyć treningi i starty z edukacją lub pracą? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie idealną propozycję - projekt Kariery Dwutorowej!


Szykujemy dla Ciebie specjalną ofertę szkoleniową z myślą o Twojej przyszłej pracy zawodowej. W ramach programu Kariery Dwutorowej, finansowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, będziesz mieć szanse wzięcia udziału w specjalnej edycji kursów Instruktorskich dedykowanej wyłącznie obecnym zawodnikom Kadry Narodowej.


Cel


Celem programu jest wsparcie obecnych zawodników w uzyskaniu kompetencji i kwalifikacji poszukiwanych na obecnym rynku pracy oraz ułatwienie startu kariery zawodowej po zakończeniu kariery zawodniczej lub jeszcze w trakcie jej trwania. Zdobyta w trakcie trwania kariery zawodniczej wiedza jest niezwykle cenna, a wsparta dodatkową wiedzą teoretyczną i praktyczną przekazaną przez Trenerów klasy Pierwszej oraz Mistrzowskiej w czasie trwania kursu zapewni solidne podłoże do rozpoczęcia pracy jako instruktor lekkiej atletyki.


Doświadczenie zdobywasz już teraz, kwalifikacji też nie odkładaj i dziel się wiedzą z młodszym pokoleniem!


Ukończenie kursu będzie równoznaczne ze zdobyciem Kwalifikacji Instruktorskich Polskiego Związku Lekkiej Atletyki, które są niezbędne do podjęcia pracy w lekkoatletycznych klubach sportowych czy prowadzenia własnych zawodników.


W ramach programu


Odbędzie się specjalnie zorganizowana edycja kursów Instruktorskich przeznaczona tylko dla zawodników Kadry Narodowej. Kursy przyjmą formę intensywną tzn. przez 9 dni z rzędu odbywać się będą zajęcia teoretyczne i praktyczne z poszczególnych konkurencji lekkoatletycznych. Obecność na wszystkich szkoleniach będzie obowiązkowa bez możliwości opuszczenia jakichkolwiek zajęć.


Wymogi

Do programu mogą przystąpić tylko osoby spełniające poniższe kryteria:

  • ukończone 18 lat,
  • posiadanie wykształcenia min. średniego,
  • bycie członkiem Kadry Narodowej w roku trwającej rekrutacji.

W ramach programu uczestnik ma zapewniony


  • udział w kursie wraz z zakwaterowaniem i wyżywieniem,
  • dostęp do internetowej platformy szkoleniowej wraz z materiałami z zajęć,
  • książki,
  • opiekę kierownika kursu,
  • uzyskanie legitymacji oraz rocznej licencji po zdanym egzaminie.


Aby pokazać Ci, jak wygląda realizacja projektu w praktyce, przygotowaliśmy dla Ciebie specjalne materiały wideo.

Edycja kursów instruktorskich w 2023 roku.


Edycja kursów instruktorskich w 2022 roku.
Nie zwlekaj i dołącz do projektu Kariery Dwutorowej już dziś! Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o warunkach uczestnictwa i korzyściach płynących z projektu. Pamiętaj, że liczba miejsc jest ograniczona!


Program Kariery Dwutorowej dofinansowano ze środków budżetowych,
których dysponentem jest Ministerstwa Sportu i Turystyki.Last modified: Thursday, 11 January 2024, 10:59 AM